Příměstské tábory s angličtinou 2022

I když nám teprve před chvilkou začal nový rok, než se nadějete, bude tu konec školy a léto. Letos jsme pro vaše děti připravili tři termíny příměstského tábora, každé s jiným tématem a  ve všech termínech můžete vybírat ze dvou věkových kategorií. Hlavní denní program bude probíhat na Malinovského náměstí v Paláci Morava.


Proč se přihlásit na příměstský tábor?

Rodilí mluvčí

Jak nejlépe ztratit zábrany? Když nemáte jinou možnost :) Rodilí mluvčí jsou trpěliví a zároveň akční, takže se rozmluví každý.

Náš tým

Může se to zdát jako klišé, ale celý náš tým zbožňuje práci s dětmi. Ke každému dítku přistupujeme individuálně, takže ani největší "stydlíni" se nemusí bát. 

Bude sranda

Proč sedět o prázdninách doma, když můžete poznat nové kamarády a zároveň si užít kopec srandy. S námi se nudit nebudete!


Podívejte se na fotografie z minulého ročníku!

Napsali nám rodiče dětí:

Sofii se líbil celý program včetně venkovního výletu. Zajímalo jí i psaní písmen. Pěknou vzpomínkou jsou i krásné fotografie. Hodně úspěchů v další práci.

Honzíkovi se na táboře u vás moc líbilo, příští rok chce zase :)


Termíny a témata

1. běh

 11. - 15. 7. 2022

Máte rádi deskovky? My ano! Dost často je to o štěstí, ale i o strategii. Během tábora budeme nejenom hrát různé druhy deskových her, ale vrhneme se i na vymyšlení vlastní deskové hry. Inspiraci najdeme u mladého ilustrátora, který nejen vytváří design pro deskové hry, ale sám je i tvoří a vydává.

2. běh
18. - 22. 7. 2022 

Celý týden se bude točit kolem holčičích věcí. Budeme se bavit o módě, péči o sebe, o tom co nás baví, o tom co nás trápí i o tom na co se chcete zeptat, ale nebylo koho. Navštíví nás hosté - modelky, fotografka, módní návrhářka i maskérka.

Při loňském ročníku jsem se přesvědčily, že prostoru na holčičí povídání není nikdy dost. Proto jsem se rozhodly v tom pokračovat i letos. Celý týden se bude točit kolem holčičích věcí. Budeme se bavit o módě, péči o sebe, o tom co nás baví, o tom co nás trápí i o tom na co se chcete zeptat, ale nebylo koho. Můžete se těšit i na lekci jógy a workshop, kde si vyrobíme přírodní bio kosmetiku a další šikovné vychytávky.

2. běh
18. - 22. 7. 2022

Technologie hýbou světem a zahýbají i tím naším během příměstského tábora. Můžete se těšit na prozkoumávání už existujících vychytávek, které člověku usnadňují život. Zároveň se budeme věnovat vývoji vlastní vychytávky.


3. běh

15. - 19. 8. 2022

Jaké to je být cizincem, který přijede do neznámého města v cizím státě? Rozhodně se mu bude hodit průvodce, který mu poradí, co a jak. Vytvoříme si novu identitu a naše toulky po Jižní Moravě budeme pečlivě zaznamenávat do cestovatelského deníku.


Dvě věkové skupiny

Děti 8 - 11 let

Teenageři 12 - 15 let


Ceník

Cena za příměstský tábor obsahuje: výuku s českými lektory a rodilými mluvčími, vstupné a jízdné u výletů, dopolední svačinu, oběd, odpolední svačinu a pitný režim po celou dobu programu. Lze zajistit bezlepkovou a bezlaktózovou stravu za příplatek 40,- Kč/den, tedy 200,- Kč za jeden běh.

Jeden běh:
3.400,- Kč

Sourozencům poskytujeme slevu 100,-Kč z aktuální ceny, ke každé přihlášce. 

Při přihlášení na dva a více běhů poskytujeme slevu 200,- Kč z ceny každého běhu.

Po přihlášení obdržíte e-mail, s potvrzením přijetí přihlášky. V e-mailu najdete platební údaje, kam zaslat zálohu 1.000,- Kč (přihláška na jeden běh), 2.000,- Kč (přihláška na dva běhy), 3.000,- Kč (přihláška na tři běhy), která je odečtena z celkové ceny. Záloha je nevratná a díky ní máte zarezervované místo na příměstském táboře. Doplatek za tábor je splatný nejpozději týden před začátkem příměstského tábora.


Harmonogram příměstského tábora
Hlavní program 8:00-15:00

07:30 - 08:00 Příchod
08:00 - 10:00 Dopolední program
10:00 - 10:30 Svačina
10:30 - 12:00 Program
12:00 - 13:00 Oběd a odpočinek
13:00 - 15:00 Odpolední program
15:00 - 15:30 Svačina
15:30 - 16:30 Společné aktivity
16:30 Odchod  


Pozn. Příměstský tábor není určen pro děti s mentálním postižením a prostory nejsou bezbariérové. Děkujeme za pochopení.


Přihláška
na příměstský tábor

Máte dotazy ohledně příměstského tábora? Neváhejte nás kontaktovat!